Hakkımızda


Efsanemed Medikal Ürünler; Bir Efsane Grup kuruluşudur.

Sektörde 30 yılı aşkın süredir çalışan ve takdir toplayan Efsane Bayrak, 2014 yılında Elvira İnşaat ile inşaat sektörüne ve 2020 yılında Efsanemed Medikal Ürünler firmasını kurarak sağlık sektörüne de hizmet vermeye başlamış olup tüm firmalarını aynı çatı altında toplayarak efsane grup haline gelmiştir.

Dünyanın 2020 yılı itibarı ile savaştığı pandemi ve getirdiği yeni yaşam biçiminde sağlık sektöründe işini layıkıyla yapmayı hedeflemiş bir kuruluştur. Sağlık sektöründe tekstil alt temalı olan üretimlerin çoğunda bulunan Efsanemed işini en titiz şekilde yapmayı hedefliyor. Sektöre ilk girdiği gün Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı’nın izin verdiği çizgide üretim yapmayı hedeflemiş ve CE-ISO kalite belgeleri kapsamında imalata başlamıştır.

Firmamız düzenli denetlemeler ve kontrollerden geçerek yan sanayi ürün üreten sözde medikal firmalardan farklı olduğunu her geçen gün ispatlamaktadır.

FDA – GMP gibi evrensel olarak onay görmüş belgeleri bulunan ve bu belgelere göre üretim yapan nadir firmalardan biridir.


Kalite Politikamız

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek için; kalite yönetim sistemi şartlarına uymak, kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirmek, hiç bir koşulda hizmet kalitesinden ödün vermemek kuruluşumuzun kalite politikasıdır.

ÜRÜNLERİMİZ

  • Koruyucu Maske
  • Standart Cerrahi Önlük
  • Koruyucu Tulum
  • Takviyeli Cerrahi Önlük

Bizimle İletişime Geçin